Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 12 вересня 2019 13:43

На Верховинщині відкрили нову контору Грамотнянського лісництва

У рамках «Тижня лісу» у Грамотнянському лісництві ДП «Гринявське лісове господарство» відкрили нову контору. З нагоди такої події лісівники одночасно провели робочу нараду, в якій взяли участь начальник Івано-Франківського ОУЛМГ Віктор Сахнюк, заступник голови Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб, голова Верховинської РДА Олег Лютий, а також керівники державних лісогосподарських підприємств.

Під час наради обговорили проблеми розвитку та переробки недеревних ресурсів лісу, перспективи діяльності підприємств в умовах сучасного ринку, вивчення досвіду розвитку зеленого туризму, функціонування місць відпочинку.

Начальник обласного управління Віктор Сахнюк подякував працівникам Гринявського лісгоспу, які долучилися до будівництва контори, та зазначив, що лісівники продовжують зберігати всі добрі лісівничі традиції та забезпечують ведення лісового господарства області на належному рівні. Крім того, налагоджують діалог з громадами. «Сьогодні ми не тільки щоденно працюємо, як робили це завжди, а й намагаємося розповісти про роботу лісівника суспільству, розповісти про ліс, правила поведінки у ньому. Переконаний, що ми швидко знайдемо спільну мову з громадськістю та повернемо довіру людей до лісівничої професії», – зауважив начальник управління.

Учасники семінару також відвідали пасіку Гринявського лісгоспу, де обговорили виробництво та використання продукції побічного користування, а також підвищення ролі побічного користування у ведені лісового господарства.

«Ліс – це не лише ділова деревина і дрова, а й гриби, ягоди, лікарські рослини, горіхи та ін., – зауважив Віктор Сахнюк. – Ліс – це і відновлювані ресурси, зниження соціальної напруги, а також розвиток малого бізнесу».

Програма виїзного семінару включала також відвідини природних пам’яток та унікальних місць, що знаходяться на території Гринявського лісового господарства. Серед них – рекреаційна зона з оглядовою вежею, з якої відкривається неповторний краєвид на карпатські краєвиди, а також полонина «Луковиця».

«Гринявське лісове господарство – єдине підприємство, що має діючу полонину з випуском та реалізацією молочної продукції. А розвиток зеленого та агро- туризму є провідними у роботі господарства,  – розповів директор лісгоспу Роман Стефанюк.

 

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg