Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 01 липня 2019 15:32

Прикарпаття відвідала делегація лісівників Німеччини

Івано-Франківське управління з робочою зустріччю відвідали представники міжнародного проекту APOLLOe.V(ФРН). Разом з начальником управління Віктором Сахнюком та представниками управління, держлісгоспів та науковцями УкрНДІгірліс гості обговорили особливості організації ведення лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, будівництво мережі автодоріг.

Учасники зустрічі детально розглянули структуру, чисельність, функції, планування та контроль у лісовому господарстві як в Україні, так і Німеччині. Обмінялися досвідом у питаннях будівництва лісових доріг, організації екологічної освіти та системою просвітницько-інформаційної роботи, що сприяє формуванню високого рівня довіри громади до лісівників.

Фахівці лісового господарства з різних лісових підприємств регіону Саксен-Анхал (ФРН) у спілкуванні детальніше зупинилися на питанні підготовки майбутніх кадрів лісової галузі. З’ясувалося, що у Німеччині лісівничі професії є престижними та добре оплачуваними. Все це завдяки національній лісовій політиці, що тісно інтегрована з регіональними федеральними землями та передбачає суттєву державну підтримку лісового господарства (в першу чергу, за допомогою економічних інструментів). Крім того, лісова політика Німеччини тісно інтегрована з економічною, аграрною, екологічною, соціальною політиками.

Для фахової оцінки лісогосподарської діяльності на Івано-Франківщині делегація вирушила до Солотвинського та Вигодського лісгоспів.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 6465

DSC 6464

DSC 6466

DSC 6492

DSC 6508

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg