Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 25 червня 2019 12:38

В Івано-Франківському управлінні обговорили матеріали безперервного лісовпорядкування

25 червня в Івано-Франківському обласному управлінні відбулася лісовпорядна нарада, на якій розглянули матеріали безперервного лісовпорядкування.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника Івано-Франківського управління – головний лісничий Любомир Федорович, начальник відділу лісового господарства Олександр Марченко, спеціалісти Львівської держаної лісовпорядної експедиції, а також представники держлісгоспів та обласного управління.

Під час наради присутні обговорили локальні питання лісовпорядкування. Зокрема сформували план рубок головного користування, план насаджень, що потребують рубок формування, оздоровлення та лісорозведення, що сформавані на підставі фондів рубок.

Нагадаємо, відповідно до Робочих правил з впорядкування лісового фонду України, безперервне лісовпорядкування проводиться в об’єктах інтенсивного ведення лісового господарства і лісокористування. Основним завданням його є систематичне оновлення інформаційної бази даних по лісовому фонду та лісових ресурсах. У результаті проведення безперервного лісовпорядкування щорічно актуалізується характеристика лісового фонду, визначаються поточні плани рубок і господарських заходів з територіальним їх розміщенням, здійснюється контроль за їх виконанням.

Нагадаємо, що роботи з лісовпорядкування розпочалися у Вигодському лісгоспі.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

DSC 6443

DSC 6449

DSC 6436

DSC 6458

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg