Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Четвер, 20 червня 2019 15:13

На Рогатинщині після злив лісівники відновлюють лісові дороги

Перший місяць літа вкрай мінливий своєю погодою, що стало неабияким викликом для лісової галузі. Лісівникам Рогатинщини окрім щоденних обов’язків доводиться реагувати на наслідки одразу двох погодних «примх»: аномальної спеки та затяжних злив кількатижневої давнини.

Дощі завдали значних збитків Рогатинському лісовому господарству. Зокрема, селевим потоком зруйновано 1,5 км дорожнього полотна у Воронівському лісництві. У 2017 році на цій ділянці ДП «Рогатинське лісове господарство» провело капітальний ремонт, втім течія виявилась нищівною для шляху.

Як повідомив директор державного підприємства Ігор Бечкало, пошкоджена дорога відновлюється коштами лісгоспу.

«Ця ділянка на території Воронівського лісництва функціонально виконує багато завдань і є вкрай важливим ланцюжком у господарській діяльності. Вона забезпечує можливість проведення як протипожежних та лісоохоронних заходів, так і доступ до лісосічного фонду, що в рази зменшує і витрати, і час на транспортування продукції», - зазначив керівник.

Нагадаємо, у 2018 році лісогосподарські підприємства Івано-Франківського обласного управління збудували 29,5 км та капітально відремонтували 22,5 км лісових автомобільних доріг. Загалом протягом 2007-2018 рр. лісівники збудували 505 км лісових автомобільних шляхів.

За матеріалами прес-служби Рогатинського лісгоспу

 

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg