Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Вівторок, 18 червня 2019 13:44

Вигодський лісгосп відвідали студенти і викладачі з Словенії

 Нещодавно Вигодський лісгосп відвідала делегація студентів біотехнічного факультету, кафедри лісової техніки і економіки Люблянського університету (Словенія). Зустріч відбулася в рамках міжнародної програми Еразмус. У складі делегації прибули професор Матеуш Міхеліч, професор Антон Пойє, дослідник Вася Лєбан, аспірант Урбан Житко та лісничий Тіна Міхеліч.

Зустріли гостей у залі засідань головної адмінбудівлі Вигодського лісгоспу. Головний інженер Ігор Заяць ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності підприємства. Заступник директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва Володимир Коржов розповів про проблеми всихання лісів на Прикарпатті та важливість будівництва лісових доріг, як один з чинників подолання цього явища.

Після теорії перейшли до практики, оглянувши Людвиківське лісництво. В урочищі Сопотей лісничий Михайло Павлик показав гостям об’єми всихання смерічників та розповів, що для моніторингу та боротьби з короїдом, який є однією з причин всихання дерев, виставляють феромонні пастки; для оцінки території поширення всихання насаджень використовують квадрокоптер, проводять господарські заходи, для яких потрібна мережа лісових доріг. Саме Людвиківське лісництво є одним з лідерів з проектування та будівництва лісошляхів.

Науковці та лісівники обмінялися думками та баченнями у питаннях лісогосподарювання.

Нагадаємо, Еразмус — програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Програма дає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.

За матеріалами прес-служби Вигодського лісгоспу

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg