Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

Понеділок, 10 червня 2019 15:30

Комунікація з громадськістю має бути одним з пріоритетів роботи лісівників, – Володимир Бондар на Прикарпатті

Сьогодні, 10 червня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар представив нового начальника, який був переведений на цю посаду з Чернівецького обласного управління.

У виступі Володимир Бондар наголосив, що лісова діяльність на Франківщині велася завжди на високому рівні. Забезпечував її і попередній керівник Руслан Осташук. «Проте я вважаю, що ротація керівників регіонів виправдовує себе. Це не дозволяє скластися уставленим стосункам. І керівники можуть проявити себе в нових умовах», – пояснив кадрові зміни представник Держлісагентства.

Володимир Бондар зазначив, що Віктор Анатолійович Сахнюк – молодий, але професійний та вимогливий керівник. Добре знає свою справу.

У свою чергу Віктор Анатолійович подякував усім присутнім за довіру та запевнив, що готовий до плідної праці. «Переконаний і впевнений, що разом з лісівниками області ми збережемо всі добрі лісівничі традиції Франківщини, а також забезпечимо ведення господарства області на належному рівні», – сказав новий керівник.

У вступному слові заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар звернув увагу нового керівництва на важливість роботи з громадськістю та громадськими об’єднаннями.

«Зараз громадськість дещо по-іншому бачить роботу лісівників, ніж бачить її професійне середовище. Проте комунікація потрібна та важлива. Зустрічі з громадами повинні бути постійними. Ми повинні звіряти свої годинники з тим, як бачить це громадськість, ми повинні доносити через ЗМІ позицію лісівників, розповідати про напрямки лісівничої роботи. Адже, на жаль, робота лісівників на Франківщині, яка є однією з найбільш лісистих областей, є дещо викривленою. Ця проблема надзвичайно гостра не тільки для певного регіону, а й для держави в цілому. Багато питань, які порушує громадськість, виникають через недостатню поінформованість або неналежну оцінку. З іншого боку, питання, які порушує громадськість, належно не оцінені лісівниками. Тому актуальні питання громадськості мають стати пріоритетами нашої роботи», – зауважив Володимир Бондар.

Також він зазначив, що великі сподівання лісова галузь покладає на науковців, які повинні допомагати в інформуванні населення, пояснюючи особливості роботи лісогосподарських підприємств.

Окрім того, у лісовій галузі назріла проблема щодо зменшення реалізації продукції лісогосподарських підприємств. «Проблема породжує проблему виплат заробітної плати працівникам лісгоспів. Багато наших підприємств відмовилися від преміювання працівників і на наступній колегії ми обговоримо питання, як працюватимемо далі»,  звернув увагу заступник Голови відомства.

Володимир Бондар також наголосив на необхідності співпраці лісівників з органами влади всіх рівнів. «Потрібно привертати їхню увагу на проблеми в галузі. Маємо переконати майбутніх законотворців у необхідності відстоювати у Верховній Раді України інтереси лісової галузі та допомагати у розробці потрібної законодавчої бази», – сказав він.

3828

3791

3806

3811

3814

3820

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg