Івано-Франківське обласне управління

лісового та мисливського господарства

Адреса: вулиця Михайла Грушевського 31,
м. Івано-Франківськ,76018
Тел: 0342 55-22-59, тел/ф: 0342 55-20-54
office@ifforestry.gov.ua

П'ятниця, 31 травня 2019 06:24

Спростування адміністрації ДП "Солотвинський лісгосп" стосовно публікації Олега Веремієнка

Шановний Oleg Veremiyenko.

Адміністрація ДП «Солотвинського лісового господарства» спростовує Ваш допис в соціальній мережі Фейсбук у групі РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, викладене 26 травня о 10:14, про що згодом пишуть Версії з посиланням на Правда іф.

Лісозаготівельні ділянки, які показані у відеоролику не належать до лісового фонду нашого підприємства. Однак, лісовоз марки Урал (АТ 9611 ХХ) належить ДП «Солотвинському ЛГ». До Вашого відома ділова деревина маркується бирками посортиментно. В той час технологічна сировина та дров’яна деревина вимірюється по обміру та маркується однією биркою. Бирки ставляться у молодшому кінці сортимента. Як видно на фото із Вашого відеоролика неозброєним оком видно бирки на ділових сортиментах.

Державне підприємство «Солотвинське лісове господарство» із загальною площею 20802 га. займає 48 % лісової площі Богородчанського району.

Лісгосп щорічно заготовляє близько 40 тис.куб.м деревини та виготовляє 1,1 тис.куб.м пиломатеріалів. Вся деревина реалізується через відкриті торги та аукціони на внутрішній ринок.

Населення часто звинувачує лісівників у знищенні доріг. Але кошти від заготівлі лісу йдуть у державний та місцеві бюджети. Чистий дохід від реалізованої деревини в 2018 році склав 36 млн 482 тис.грн. З нього податки до бюджету всіх рівнів становлять 9 млн 708 тис. грн та Єдиний соціальний внесок 2 млн 581тис.

За 4 місяці 2019 року податки до бюджету всіх рівнів становлять 2 млн 965 тис. грн та Єдиний соціальний внесок 886 тис. грн. Окрім цього, з кожної літри бензину кожен водій сплачує 0,21 євро акцизу, що йде у дорожній фонд. З них 35% йде на місцеві дороги, 60% - на траси міжнародного та міжміського значення та 5% - на засоби для забезпечення безпеки дорожнього руху.

В Україні з 1 листопада 2015 року діє мораторій на експорт лісу кругляку. Користувачами лісових угідь в Україні є не тільки підприємства Державного агентства лісових ресурсів, а й комунальні та військові підприємства. Тому у вагонах, які так хвилюють Вас, найчастіше деревина українських райагролісів, що йде на Румунію, або білоруська сосна, що теж транзитом проходить через вузлову станцію Івано-Франківськ.

Двері ДП «Солотвинського лісового господарста» завжди відкриті для обговорення.

З повагою адміністрація ДП «Солотвинського лісового господарста».

Новини

Корисні посилання

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg

dklg